20 лютого 2020, четвер

На Кіровоградщині чоловік отримав покарання за крадіжку мотоциклу

21 лютого, 2019 року близько 23 год.  чоловік, діючи з прямим умислом, з корисливих мотивів, маючи мету спрямовану на таємне заволодіння транспортним засобом, прийшов на територію домоволодіння  де знаходився мотоцикл “ИЖ 6-114-00”.

Про це стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень, інформує Златопіль.

Зайшовши на територію вказаного домоволодіння чоловік, за допомогою молотка, який узяв на подвір`ї зламав навісний замок на вхідних дверях гаража та незаконно проник всередину де зберігався мотоцикл. Підійшовши до мотоцикла, не маючи а ні дійсного, а ні уявного права на мотоцикл, викотив мотоцикл та покотив його в напрямку с.Новоселиця Благовіщенського району.

04 березня, 2019 року працівниками поліції в с. Новоселиця Благовіщенського було виявлено та вилучено вказаний мотоцикл “ИЖ 6-1 14-00” та в подальшому повернуто власнику власнику.

Обвинувачений у судовому засіданні свою вину у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.289 КК України визнав повністю, підтвердив фактичні обставини справи і пояснив, що дійсно скоїв злочин за обставин зазначених у обвинувальному акті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині впіймали чергового браконьєра

Суд вирішив визнати чоловіка винним і призначити покарання за ч.1 ст.289 КК України ( незаконне заволодіння транспортним засобом) у вигляді 3 років обмеження волі, а також на підставі ст.75 КК України звільнити від відбуття покарання зі встановленням іспитового строку терміном 1 рік 2 місяці.

 

На Кіровоградщині чоловік отримав покарання за крадіжку мотоциклу
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований