03 червня 2020, середа

На Кіровоградщині чоловік поцупив півня та сталеві труби

19 січня 2019 року, близько 22.00 години, чоловік з метою вчинення крадіжки чужого майна прийшов до домоволодіння, яке належить іншій особі.

Про це сайту Златопіль стало відомо з Єдиного реєстру судових рішень.

Перебуваючи на території домоволодіння, через незачинені вхідні двері чоловік проник у приміщення сараю, звідки таємно викрав одного півня породи «Лівенська ситцева» віком 1 рік, вагою 2 кілограма вартістю 293 гривні 33 копійки.

Крім цього в кінці листопада 2018 року, приблизно о 21.00 годині, цей же чоловік з метою вчинення крадіжки чужого майна, пошкодивши скло, через вікно проник у приміщення будівлі літньої кухні та викрав сталеві труби вже у іншого потерпілого.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину щодо обставин вчинення злочинів визнав повністю та суду пояснив, що дійсно, він 19 січня 2019 року, за обставин викладених в обвинувальному акті, у потерпілої викрав півня. А приблизно у кінці листопада 2018 року проник у приміщення будівлі літньої кухні та два рази викрав металеві труби. У вчиненому щиро розкаявся, запевнив суд, що не допустить подібних діянь. Вказав, що на даний час він працює у фермерському господарстві з іспитовим строком з подальшим офіційним працевлаштуванням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині за дві доби знайшли наркотичні рослини на суму близько двох мільйонів гривень (ВІДЕО)

Суд встановив визнати чоловіка винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст. 185 КК України та призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 3 (три) роки, проте на підставі ст. 75 КК України  від відбування призначеного покарання звільнити з іспитовим строком на 2 (два) роки, з покладенням обов`язку періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації.

На Кіровоградщині чоловік поцупив півня та сталеві труби
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований