Уродженця с. Хомовщина, Черкаської області, судили за вбивство товариша.
Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень, інформує Златопіль.
У квітні 2025 року, обвинувачений та потерпілий вживали разом алкоголь, в приміщенні кухні, між ними виникла сварка, в ході якої підозрюваний вирішив вбити свого товариша.
Взявши зі столу кухонний ніж, він наніс потерпілому не менше 5 ударів в ділянку тулубу та грудної клітки.
Від отриманих травм останній помер на місці події.
В судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав в повному обсязі. У суді він розповів, що він товаришував із померлим. Того дня він прийшов до його будинку з горілкою. Далі між ними відбувся конфлікт, потерпілий замахнувся на нього ножем, а він в свою чергу взяв ніж із столу та почав наносити останньому удари, коли той впав на підлогу, пішов додому.
Суд вирішив визнати його винним в скоєнні злочину та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк 7 років 6 місяців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Кіровоградщини палицею побив жінку
