26 травня 2020, вівторок

На Кiровоградщинi чиновницю оштрафували за придбання квартири

Прокуратура Кiровоградської областi пiдтримала в судi протокол про вчинення адмiнiстративного правопорушення, пов’язаного з корупцiєю, за ч. 2 ст. 1726 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення стосовно головного спецiалiста Головного управлiння Державної казначейської служби України в областi, яка не повiдомила Нацiональне агентство з питань запобiгання корупцiї про суттєвi змiни у майновому станi, у зв’язку з придбанням нерухомого майна.

Про це повiдомляє прес-служба обласної прокуратури, iнформує Златопiль.

Державний службовець ГУ ДКС придбала квартиру вартiстю 130 тис. грн., однак НАЗК про це упродовж десяти днiв не повiдомила, чим порушила обмеження, встановленi Законом України “Про запобiгання корупцiї”.

За цим фактом склали протокол про вчинення адмiнiстративного правопорушення, пов’язаного з корупцiєю, щодо порушення вимог фiнансового контролю за частиною 2 статтi 1726 КУпАП. Ленiнський районний суд протокол розглянув – державного службовця визнали винною у вчиненнi правопорушення та наклали стягнення у видi штрафу.

Постановою Кропивницького апеляцiйного суду рiшення суду першої iнстанцiї залишили без змiн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сталo відoмo як виглядає ймoвірний вбивця пoдружжя на Кірoвoградщині

Прокуратура Кiровоградської областi вiдповiдно до вимог ст. 65 Закону України “Про запобiгання корупцiї”, з метою усунення причин та умов, якi сприяли порушенню вимог вказаного Закону та вчиненню адмiнiстративного правопорушення, пов’язаного з корупцiєю, внесла подання начальнику ГУ ДКС в областi.

На Кiровоградщинi чиновницю оштрафували за придбання квартири
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований