23 лютого 2020, неділя

На Кiровоградщинi державi повернули земельну дiлянку вартiстю 11 мiльйонiв гривень

Господарський суд Кiровоградської областi задовольнив позов Знам’янської мiсцевої прокуратури про стягнення з одного iз суб’єктiв господарювання заборгованостi з орендної плати в розмiрi 123 тис грн, розiрвання договору оренди землi та повернення державi земельної дiлянки вартiстю 11 млн 146 тис. грн.

Про це повiдомляє прес-служба обласної прокуратури, iнформує Златопiль.

Господарюючий суб’єкт своєчасно не сплатив орендну плату в розмiрi 123 тис. грн за використання земельної дiлянки площею 16 га на територiї Великоскельовської сiльської ради Свiтловодського району для розробки родовища кварцитiв, не здiйснює його експлуатацiю вiдповiдно до вимог чинного природоохоронного законодавства, тим самим порушивши умови договору.

Мiсцева прокуратура звернулася з позовом до суду про стягнення з суб’єкта господарювання заборгованостi за договором оренди землi, його розiрвання та повернення державi земельної дiлянки промислового призначення.

Наразi суд задовольнив позовнi вимоги прокурора в повному обсязi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині чoлoвік вийшoв з місць пoзбавлення вoлі і знoву “пoпався”

Довiдково: кварцити – неруднi кориснi копалини, використовуються у металургiї для виробництва вогнетривiв, феросплавiв, монолiтних футерувань сталерозливних кiвшiв, вогнетривких бетонних виробiв. Зокрема, їх використовують для виробництва вогнетривкої динасової цегли, яка витримує температуру понад 1700 градусiв Цельсiя i придатна для спорудження мартенiвських i склоплавильних печей.

На Кiровоградщинi державi повернули земельну дiлянку вартiстю 11 мiльйонiв гривень
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований