08 липня 2020, середа

На Кiровоградщинi для людей з iнвалiднiстю придбали соцiальне таксi

У Новоукраїнськiй громадi для людей з iнвалiднiстю та iз захворюванням опорно-рухового апарату дiятиме служба “соцiального таксi” на спецiалiзованому транспортi.

Про це повiдомляє пресслужба Новоукраїнської ОТГ, iнформує Златопiль.

Зазначений автотранспорт було придбано вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України „Деякi питання використання коштiв, передбачених у державному бюджетi для придбання спецiально обладнаних автомобiлiв для перевезення осiб з iнвалiднiстю та дiтей з iнвалiднiстю, якi мають порушення опорно-рухового апарату”.

Спецiальне авто призначене для транспортування людей у вiзках та їх супроводжуючих, укомплектований пасажирським пiдйомником, що керується дистанцiйним пультом i перехiдним мiстком для зручностi. Основнi технiчнi параметри вiдповiдають директивам безпеки ЄС.

Тепер, у Новоукраїнськiй ОТГ люди з iнвалiднiстю зможуть скористатися послугою «соцiальне таксi» та з комфортом дiстатися потрiбного мiсця (до пiдприємств, установ i органiзацiй рiзної форми власностi та пiдпорядкування, банкiвських установ, полiклiнiки, на взяття участi в культурно-масових заходах, якi проводяться в регiонi, на державнi свята, на навчання, до вiддiлень реабiлiтацiї тощо).

Основною метою служби «соцiальне таксi» є розширення соцiальних послуг, полiпшення якостi життя людей з iнвалiднiстю.

Послуги транспортної служби “соцiальне таксi” надаватимуться безкоштовно.

Заявки на обслуговування спецавтотранспортом вiд громадських органiзацiй iнвалiдiв або вiд осiб з iнвалiднiстю (або їх представникiв), якi мають порушення опорно-рухового апарату         прийматимуться соцiальним працiвником установи за три днi до виїзду за вказаною адресою за телефоном 5-00-96.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дiти – сирoти з Кiрoвoградщини oтримають житлo у 2020 рoцi

 

На Кiровоградщинi для людей з iнвалiднiстю придбали соцiальне таксi
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований