20 лютого 2020, четвер

На Кiровоградщинi для онкодиспансера придбали операцiйний стiл за пiвмiльйона (ФОТО, ВІДЕО)

В онкологiчному диспансерi в Олександрiї встановили сучасний операцiйний стiл, який замiнив попередника, на якому оперували з середини минулого столiття.

Про це повiдомляють “Олександрiйськi новини”, iнформує Златопiль.

Операцiйний стiл нового зразка – це високотехнологiчне медичне обладнання нiмецького виробництва. Стiл багатофункцiональний, змiнює своє положення натисненням кiлькох клавiш на пультi керування i може використовуватись для операцiй практично на будь-якiй частинi тiла. Вiн встановлений разом iз новим наркозним апаратом.

Вартiсть новинки – 401 тисяча гривень. Iз цiєї суми 13 тисяч – кошти обласного бюджету. Бiльша частина грошей для придбання видiлена з фонду соцiально-економiчного розвитку.

Головний лiкар комунального закладу “Олександрiйський онкологiчний диспансер” Володимир Хiрса зазначив, що на цьому столi можуть проводитися операцiї на органах черевної порожнини, на органах малого тазу, прямої кишки, кiнцiвках, головi, шиї.

Стiл має багато спецiальних пристосувань.

“Вони дозволяють зручно знаходитися пацiєнту i зручно хiрургу оперувати. Є тут акумулятор для живлення. Вiн автономний. Якщо акумулятор сiдає, вiн пiдзаряджається так, як наш смартфон – в розетку включив, пiдзарядили, i вiн працює далi”, – розповiв про новинку В.Хiрса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В амбулатoрiї  Бoбринецькoгo райoну запрацювала телемедицина (ФОТО)

Щороку на операцiйному столi в Олександрiйському онкологiчному диспансерi проводять на рiзних органах тiла до 400 операцiй.

Лiкувальний заклад обслуговує увесь Олександрiйський госпiтальний округ – Олександрiю, Свiтловодськ та 4 райони областi.

На Кiровоградщинi для онкодиспансера придбали операцiйний стiл за пiвмiльйона (ФОТО, ВІДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований