12 липня 2020, неділя

На Кiровоградщинi до кiнця року обiцяють наново збудувати дорогу у напрямку Миколаєва (ФОТО)

За iнформацiєю Укравтодору, у Миколаївськiй областi розпочинається капiтальний ремонт, до кiнця року в межах Кiровоградської областi коридор Н-14 завершать повнiстю.

Про це повiдомляє Прес-служба САД у Кiровоградськiй областi, iнформує Златопiль.

На картi чорним кольором позначено дiлянки, якi  знаходяться у задовiльному станi, жовтим, помаранчевим та синiм кольором – дiлянки, де цього року будуть проводитися рiзнi види ремонтiв. Червоний колiр – це дiлянки, якi ми будемо ремонтувати у наступнi роки.

По сутi це є нове будiвництво бетонної дороги, адже ремонтувати там вже, на жаль, нема чого. Роботи почнуться з найбiльш зруйнованої дiлянки вiд кордону з Кiровоградською областю у бiк Миколаєва. Орiєнтовно, вiдбудова цього вiдрiзку триватиме два сезону – цього та наступного року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Бoбринецькiй грoмадi планують ствoрити мандрiвний кiнoтеатр

В межах Кiровоградщини у 2018 роцi поточний середнiй ремонт виконали на 20 кiлометрах цiєї дороги. Укрiпили конструктивнi шари, влаштували вирiвнюючий шар та покрили щебенево-мастиковим асфальтобетоном. Весь процес проходив пiд пильним контролем спецiалiстiв Служби автодорiг, оскiльки ставки робимо не на кiлькiсть, а на якiсть. Останню вже найближчими днями перевiрять фахiвцi Дорякостi. У полi зору – всi вiдремонтованi дiлянки дорiг минулого та позаминулого року, аби переконатися, що пiдрядники дотримуються передбачених договорами зобов’язань. У разi виявлення пошкоджень покриття, вони будуть змушенi лiквiдувати їх за власний кошт у найкоротшi термiни. Попередньо, як показало комiсiйне обстеження дорiг областi, вiдремонтованi дороги зиму витримали добре.

З настанням сприятливих погодних умов ремонт продовжиться. Тендери проведенi ще минулого року, об’єкти «перехiднi» i роздiленi на кiлька вiдрiзкiв загальною протяжнiстю 14 км. Ще 18,8 км будуть виставленi на торги пiсля оприлюднення вiдповiдної Постанови Уряду.

На Кiровоградщинi до кiнця року обiцяють наново збудувати дорогу у напрямку Миколаєва (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований