06 червня 2020, субота

На Кiровоградщинi дитячий садок отримав нове примiщення (ФОТО)

У Компанiївському районi на базi Живанiвського вiддiлення комунального закладу “Компанiївське навчально-виховне об’єднання” вiдкрили вiдремонтований дитячий садок.

Про це повiдомляє прес-служба ОДА, iнформує Златопiль.

На реконструкцiю та обладнання кiмнат для рiзновiкової групи дiтей використали майже 1,5 мiльйони гривень iз селищного бюджету Компанiївської ОТГ. Створили необхiднi умови для перебування та навчання дошкiльнят: тут є навчальна та iгрова кiмнати, спальня, кухня з їдальнею, роздягальня, санiтарнi та господарськi примiщення.

Голова райдержадмiнiстрацiї Олександр Мороз разом iз Компанiївським селищним головою ОТГ Олександром Маслюковим урочисто вiдкрили заклад та вручили подарунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму у вiддiленнi для oнкoхвoрих дiтoк з’явився стерилiзатoр пoсуду (ФОТО)

“Ця подiя є свiдченням успiшної реформи децентралiзацiї та злагодженої роботи працiвникiв селищної рад, її депутатського корпусу. Ми ще раз переконуємося у тому, що ця реформа знаходить пiдтримку у громадах, адже завдяки їй розвивається iнфраструктура, полiпшується матерiальна база закладiв соцiальної сфери, покращується якiсть життя громади”, – зазначив голова райдержадмiнiстрацiї.

На Кiровоградщинi дитячий садок отримав нове примiщення (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований