26 вересня 2020, субота

На Кіровоградщині дитячий садок залишився без завідуючої

В Маловисквіській ОТГ завідуюча дитсадком “Чебурашка” після скандалу з батьками вихованців пішла з посади, повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Нагадаємо, в Малій Висці нещодавно призначена завідувачка дитячим садком “Чебурашка” Світлана Нестеренко за два місяці перебування на посаді не знайшла спільної мови ні з підлеглими, ні з батьками вихованців.

Історія ця набрала розголосу і вийшла далеко за межі громади. Так, в результаті конфлікту кілька працівників дитячого дошкільного закладу вимушені були звільнитись з роботи, а з батьками виникло непорозуміння стосовно догляду за дітьми, а саме – неналежного харчування, порушення температурного режиму, грубощів з боку окремих працівників тощо.

Вагомими стали і претензії до завідувачки від батьків вихованців садочка – учасників АТО, чиїх побратимів та, за їх словами, називала заробітчанами та іншими образливими словами. Усі ці проблемні моменти знайшли своє відображення у двох депутатських зверненнях, що розглянули на сесії міської ради два тижні тому. Тоді начальник відділу освіти, молоді та спорту міськвиконкому Алла Шпак одержала доручення розібратись в ситуації і розглянути питання про розірвання контракту зі Світланою Нестеренко. Про вжиті заходи керівниця міської освіти мала доповісти депутатам на черговій сесії.

На останній сесії міської ради в цьому році депутати знову внесли в порядок денний питання про ситуацію в дитсадку “Чебурашка”. Як проінформувала учасників сесії (а на неї знову прийшли батьки вихованців дитсадка) Алла Шпак, у відділі освіти проаналізували конфліктну ситуацію, що склалась в колективі дитсадка та звернення депутатів міської ради. І хоча, за її словами, грубих порушень, які б впливали на організацію роботи в колективі з боку завідуючої не виявили, а факти сепаратизму, в чому її звинувачували учасники АТО, чиї діти і внуки відвідують цей дитсадок, не підтвердились, Світлана Нестеренко написала заяву про звільнення її з посади. За словами Алли Шпак, це звільнення відбулося за згодою сторін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Малoвисківській OТГ завідуючу дитсадкoм мoжуть звільнити за сепаратистські вислoвлювання

Відтак, у новий рік дитсадок “Чебурашка” знову вступає без завідуючої, яку, як і попередню, доведеться призначати через конкурс і затверджувати на сесії міськради. А це, як показала попередня практика, коли завідуючу обирали і призначали мало не півроку, процедура доволі складна і довготривала.

На Кіровоградщині дитячий садок залишився без завідуючої
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований