29 лютого 2020, субота

На Кіровоградщині інклюзивно-ресурсний центр однієї з громад отримав сучасне обладнання (ФОТО)

У Новоукраїнській громаді продовжується робота щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти та створення комфортних умов для навчання, адже уже близько року на базі Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 функціонує комунальний заклад “Міський Інклюзивно-ресурсний центр”.

Про це повідомляє Новоукраїнська міська рада, інформує Златопіль.

З метою якісного функціонування Центру у рамках проекту облаштовано 3 навчальні кабінети з сучасними меблями, а також різноманітним тактильними та підвісними тренажерами, , сенсорною гойдалкою, тощо.

Для ефективного навчання та розвитку відвідувачів Центру 17 січня 2020 року було передано телевізор та 3 ноутбуки, придбані партнерами міської ради Програмою USAID/DOBRE.

Наступним кроком, на який усі новоукраїнці, з нетерпінням чекають, є встановлення спеціалізованого ліфта, який дозволить дітям безперешкодно відвідувати навчальні кабінети на другому поверсі приміщення школи.

Наразі заклад вже облаштований пандусом, безбар’єрним входом до школи та вбиральнями, пристосованими для дітей з особливими освітніми потребами. Також відвідувачі Центру мають можливість скористатися автобусом, який обладнаний з урахуванням потреб дітей-візочників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ОДА прокоментували, якими безкоштовними медпослугами забезпечать жителiв Кiровоградщини з квiтня

Важливим є і те, що тут створили комфортні умови для проведення тренінгів, семінарів-практикумів, консультацій з батьками.

 

На Кіровоградщині інклюзивно-ресурсний центр однієї з громад отримав сучасне обладнання (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований