02 червня 2020, вівторок

На Кiровоградщинi камери зафiксували чергового порушника благоустрою (ВIДЕО)

У місті Гайворон громадяни не обтяжуючи себе заїздом на територiю полiгону побутових вiдходiв, звалюють смiття прямо на дорозi, бiля паркану звалища, на недобудовану об’їзну дорогу, в лiсопосадки поблизу.

Про це повiдомляє Гайворонська мiська рада, iнформує Златопiль.

Тож аби ситуацiю вирiшити мiською радою було вирiшено встановити на звалищi камери спостереження аби виявляти порушникiв Правил благоустрою мiста.

Матерiали стосовно них будуть переданi в полiцiю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму сквері встанoвлять нoві лавки та світильники (ФOТO)

Порушники понесуть адмiнiстративну вiдповiдальнiсть.

КАМЕРИ СПОСТЕРЕЖЕННЯ НА ЗВАЛИЩІ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИЯВЛЯТИ НОВИХ ПОРУШНИКІВ БЛАГОУСТРОЮ МІСТА Його постійна проблема – захаращеність в’їзду і дороги, яка проходить повз. Громадяни не обтяжуючи себе заїздом на територію полігону побутових відходів, звалюють сміття прямо на дорозі, біля паркану звалища, на недобудовану об’їзну дорогу, в лісопосадки поблизу. А потім нарікають на безлад, що самі ж утворили.Тож аби ситуацію вирішити міською радою було вирішено встановити на звалищі камери спостереження аби виявляти порушників Правил благоустрою міста.Матеріали стосовно них будуть передані в поліцію. На порушників буде накладено адміністративна відповідальність.Тож міська влада нагадує, що вивозити сміття потрібно на територію звалища, а не викидати його на дорозі, поза територією полігону, на проїзді в середину звалища.Будь свідомими, культурними і відповідальними громадянами нашого спільного дому – Гайворона!

Опубліковано Гайворонська міська рада Четвер, 25 липня 2019 р.

Відео: Гайворонська мiська рада

На Кiровоградщинi камери зафiксували чергового порушника благоустрою (ВIДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований