24 жовтня 2020, субота

На Кіровоградщині кандидат в селищні голови довів голову ТВК до лікарняного ліжка

Голова Онуфріївської  ТВК Олена Головченко опинилася в лікарні з гіпертонічним кризом, через неприпустиму повідінку щодо неї, зі сторони кандидата на посаду Онуфріївського селищного голови Віталія Берези.

Про це сайту Златопіль розповіла голова Онуфріївської райради Тетяна Уткіна.

За її словами, кандидат від “Слуг народу” Береза постійно чинить тиск на голову ТВК та разом з місцевою посадовицею ходить на засідання комісії, грубо втручаючись в її роботу.

“Він просто знущається з пані Олени і психологічно тисне на неї. Хоча саме команда “Слуг” довго не могла визначитися з кандидатами та  влаштувала затримку із документами. Вчора зранку (17 жовтня), вона мені зателефонувала і попросила дати машину, щоб поїхати вирішити питання з бюлетнями, а за годину вже подзвонила зі сльозами, що Береза на неї кричить і погрожує, через проблеми на одній з дільниць району. Він приїхав до неї в Павлиш, привіз її на ТВК, жінці стало зле. Коли я почула її плач і крик по телефону- викликала поліцію та приїхала на ТВК.  Олені Іванівні було зовсім погано, у неї стався гіпертонічний криз і жінку забрали у лікарню”.

Це не перший випадок, коли після такого “спілкування” з Віталієм Березою голові ТВК викликають “швидку”.

Як розповіла Тетяна Уткіна, Олена Іванівна працює на виборах з 2004 року, була головою і ТВК і ДВК, тобто досвіду у неї не відняти.

“Коли я була у лікарні – ці півдня здалися мені вічністю. Я тільки молилася : Господи, нехай з Оленою Іванівною усе буде добре. Люди, коли ми вже зрозуміємо що у цьому світі істинні цінності”.

Зараз Олені Іванівні після проведення процедур стало ліпше, але її рідні дуже хвилюються про стан здоров`я жінки і бояться аби таке повторилося .

На Кіровоградщині кандидат в селищні голови довів голову ТВК до лікарняного ліжка
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований