23 січня 2020, четвер

На Кiровоградщинi можуть зникнути стацiонарнi телефони

“Укртелеком” планує вiдмовитися вiд стацiонарних телефонiв.

Про це повiдомляє seMobile, iнформує Златопiль.

“Укртелеком” пропонує своїм абонентам замiнити стацiонарнi телефони мобiльними. Проект запустять в тестовому режимi в регiонах з частими крадiжками мiдного кабелю.

Рiшення “Укртелекому” про запуск пiлотного проекту пiдтримала Нацкомiсiя з регулювання у сферi зв’язку та iнформатизацiї. Задумку реалiзують за допомогою оператора “ТриМоб”. При цьому у абонентiв збережеться їх номер телефону, доступ до екстрених служб, порядок набору iнших номерiв. Також їм будуть доступнi на вибiр ряд тарифних планiв на фiксовану телефонiю.

Його можна придбати або взяти в оренду за одну гривню на мiсяць у оператора. Така пропозицiя доступна для усiх абонентiв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму всіх бажаючих запрoшують дізнатися більше прo істoрію власнoї рoдини

Змiни планують для того, щоб вiдновити фiксовану телефонiю в тих мiсцях, де часто крадуть кабель. Адже за допомогою мобiльного зв’язку вiдновлення стацiонарної телефонiї не вимагає його використання. У тестовому режимi проект почнуть вводити в серпнi цього року. Вiн триватиме три мiсяцi. У разi позитивних результатiв оператор зможе втiлювати рiшення i в iнших регiонах.

На Кiровоградщинi можуть зникнути стацiонарнi телефони
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований