02 липня 2020, четвер

На Кіровоградщині на сайтах органів державної влади було розміщено інформацію з ознаками політичної агітації

Впродовж 28 лютого – 1 березня на сайті Кіровоградської ОДА та на трьох сайтах РДА (Олександрівської, Новомиргородської та Онуфріївської райдержадміністрації) оприлюднили матеріали з ознаками агітації.

Пр це повідомляє координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА, інформує Златопіль.

Ці статті стосуються заходів, на яких президент закликав підтримати свою кандидатуру на виборах Президента. Всі сайти посилаються на офіційне інтернет-представництво Президента України.

У тексті йдеться, що Гарант  зустрівся з мешканцями Олександрії і розповів, яким бачить майбутній розвиток України.

«Що отримає країна в наступні п’ять років? Безпека – це сильна армія. Достойне поважне місце на міжнародній арені і ми зробили перші важливі кроки в цьому напрямку. Мільярди інвестицій, мільйони нових робочих місць, інклюзія, ліквідація розриву між багатими і бідними шляхом підвищення рівня оплати праці»,  – назвав основні напрямки розвитку України Глава держави», – зазначено у матеріалі.

У тексті акцентується увага на майбутніх перспективах розвитку країни і Кіровоградщини, що стосується: ОТГ, сільського виробництва, медицини тощо.

«Поширення інформації про плани діючого глави держави на наступні п’ять років на сайтах РДА та ОДА може свідчити про створення додаткових переваг та використання адміністративного ресурсу. Варто зазначити, що матеріал наповнений обіцянками на наступну каденцію і не стосується виконання чинним Президентом своїх повноважень», – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами  в Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Згідно з ч. 3 ст. 561  Закону України «Про вибори Президента України» органи державної влади при поширенні інформації про вибори, яка не є передвиборною агітацією зобов’язані дотримуватися  неупередженості.

У ч. 3 ст. 58 Закону України «Про вибори Президента України» зазначено, що до передвиборної агітації не належать офіційні повідомлення в період виборчого процесу (без коментарів, які можуть мати агітаційний характер, а також відео-, аудіозаписів, кінозйомок, фотоілюстрацій) про дії кандидатів на пост Президента України, пов’язані з виконанням ними посадових (службових) повноважень, передбачених Конституцією України або законами України.

На Кіровоградщині на сайтах органів державної влади було розміщено інформацію з ознаками політичної агітації
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований