21 лютого 2020, п’ятниця

На Кiровоградщинi надають пiльговi кредити на будiвництво власного житла

У Кiровоградськiй областi надають пiльговi кредити для будiвництва власного житла в селах.

Про це повiдомляє прес-служба облради, iнформує Златопiль.

У 2018 роцi на виконання напрямiв реалiзацiї та заходiв обласної програми iндивiдуального житлового будiвництва на селi “Власний дiм” на 2016-2020 роки сiльським забудовникам надано шiсть пiльгових кредитiв на загальну суму 1 мiльйон 284 тисячi гривень.

Зважаючи на зростання цiн на будiвельнi матерiали, що ускладнює iндивiдуальним забудовникам процес спорудження нового житла, у 2018 роцi пiльгове кредитування здiйснювалося переважно на придбання житла в сiльськiй мiсцевостi — 834 тисячi гривень, на будiвництво нових житлових будинкiв — 300 тисяч гривень.

У 2018 роцi плановий обсяг фiнансування з виконання напрямiв реалiзацiї та заходiв обласної програми iндивiдуального житлового будiвництва на селi “Власний дiм” на 2016-2020 роки виконано на 89,9%.

Також протягом звiтного перiоду надано кошти двом забудовникам у розмiрi 110 тисяч гривень на подальшi етапи кредитування за кредитними договорами, якi укладено у 2017 роцi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму жiнка дoчекалася квартири

Варто зазначити, що на виконання напрямiв реалiзацiї та заходiв обласної програми iндивiдуального житлового будiвництва на селi “Власний дiм” на 2016-2020 роки, крiм будiвництва та придбання житла, здiйснюються капiтальнi й поточнi ремонти житла, заходи з енергозбереження, а саме: утеплення будинкiв, зовнiшнiх фасадiв, теплова iзоляцiя покрiвель i пiдвалiв, замiна вхiдних дверей i вiконних блокiв, спорудження iнженерних мереж i пiдключення їх до iснуючих комунiкацiй тощо. Цi заходи сприяють покращенню житлових умов сiльських жителiв та є одним iз чинникiв, що спонукають економiчно активних громадян, i, насамперед молодь, залишатися жити та працювати в сiльськiй мiсцевостi.

На Кiровоградщинi надають пiльговi кредити на будiвництво власного житла
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований