Внаслідок аварії, чоловіка деблокували з понівеченої автівки.
Про це повідомили в ГУ ДСНС в Кіровоградській області, інформує Златопіль.
Вчора близько дев’ятої вечора у селищі Олекандрівка сталася аварія. Легковий автомобіль врізався в огорожу приватного подвір’я. Унаслідок аварії травмувалося двоє чоловіків – водій і пасажир.
Рятувальники деблокували постраждалого водія із понівеченого авто та передали медикам.
Пасажир вибрався самостійно з легковика. Обох чоловіків ушпиталили до лікувальних закладів.
