05 грудня 2025, п’ятниця

На Кіровоградщині неякісне вугілля може коштувати директору підприємства позбавлення волі

Судитимуть директора підприємства, що постачав неякісне вугілля до закладу освіти.

Про це повiдомляє Кiровоградська обласна прокуратура, iнформує Златопiль.

За процесуального керівництва Олександрійської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, який заволодів чужим майном у великих розмірах, в умовах воєнного стану, та вчинив службове підроблення.

Як вже повідомлялося, директор приватного підприємства, достовірно знаючи про невідповідність 146 т вугілля умовам договору та встановленим нормам, здійснив його постачання до Центральноукраїнського училища соціальної реабілітації Міністерства освіти і науки України.

Дії підозрюваного спричинили збитки державі на суму понад 650 тис. гривень.

Нагадуємо, що відповідно до санкцій статей обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У власнiсть держави повернуть землi заповiдника на Кiровоградщинi

На Кіровоградщині неякісне вугілля може коштувати директору підприємства позбавлення волі
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований