13 листопада 2019, середа

На Кірoвoградщині oбгoвoрили перспективи уранoвoї шахти (ФOТO)

На Смолінській шахті ДП “СхідГЗК” , що  на   території  Маловисківського  району,  відбулася нарада щодо виробничої програми шахти на 2019 рік.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

У   нараді  взяли участь керівники та провідні  спеціалісти Державного  концерну  “Ядерне паливо” і Державного  підприємства  “СхідГЗК”,  виробничим підрозділом якого є Смолінська  урановидобувна  шахта.  Говорили не лише про виконання шахтою виробничої програми 2019 року, а й про плани на перспективу .

З цією метою учасники  наради оглянули  полігон купного вилуговування Смолінської шахти та його основні технологічні комплекси, обговорили основні завдання, що їх необхідно здійснити для виконання запланованих Смолінською шахтою виробничих показників, визначились з термінами   їх виконання та відповідальними за їх реалізацію.

Учасники наради напрацювали рекомендації щодо необхідності забезпечення Смолінської  шахти  відповідною технікою, обладнанням та автотранспортом;  модернізації  дробарно-сортувального комплексу полігону купного вилуговування;  доопрацювання  технології  купного вилуговування для роботи полігону у зимовий період тощо.

Крім цього мова йшла про збільшення обсягів виробництва Смолінською шахтою, в тому числі і шляхом купного вилуговування та доручено розпочати підготовку комплексу заходів, необхідних для  реалізації  запланованого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині учні шкoли, в якій oбвалився дах, їздитимуть в іншу шкoлу (ВІДЕO)

Поскільки  для Смоліного шахта є основним бюджетоутворюючим  підприємством,  таку  інформацію в селищі, яке віднедавна є центром  об’єднаної  територіальної громади, сприйняли з оптимізмом.

На Кірoвoградщині oбгoвoрили перспективи уранoвoї шахти (ФOТO)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований