31 травня 2020, неділя

На Кіровоградщині підозрюють чоловіка у вбивстві через борг

5 серпня 2019 року, близько 21 години, знаходячись за місцем свого проживання, підозрюваний маючи боргові зобов`язання перед загиблим, вирішив скоїти вбивство останнього.

Про це йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень, інформує Златопіль.

З метою реалізації свого наміру, на території свого домоволодіння, у гаражі, взяв ніж та помістив його на пасажирське сидіння свого автомобіля, марки «Москвич», на якому поїхав до міста Помічна, де проживав загиблий.

Прибувши на місце, підозрюваний, щоб не бути поміченим, сховав свій автомобіль біля залізничної колії на початку вулиці.

Реалізуючи свій протиправний намір, скориставшись заздалегідь приготовленим ножем, тримаючи його в правій руці, наніс один удар ззаду в ділянку шиї померлого. Після чого, останній вибив з рук підозрюваного ніж, та вступив у боротьбу, в ході якої наніс декілька ударів по тілу підозрюваного, але той, маючи фізичну перевагу,  перехопив ножа в свої руки та тримаючи його в правій руці, наніс два удари ножем в груди, після чого потерпілий намагався втекти, однак, в цей час, підозрюваний наніс вісім ударів ножем у верхню частину спини, спричинивши потерпілому тілесні ушкодження, які були несумісні з життям, спричинивши його смерть.

Переконавшись, що померлий не подає ознак життя, підозрюваний зібрав у портфель, особисті речі потерпілого, а саме мобільний телефон марки «ASUS», ноутбук марки «ASUS», планшет марки «ASUS» та відеореєстратор.

В подальшому за допомогою паперу, який знайшов у будинку, здійснив підпал житлових кімнат та втік з місця злочину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Світловодську зaтримaли чоловікa, який погрожуючи ножем зaволодів мобільним телефоном

Наразі триває слідство.

На Кіровоградщині підозрюють чоловіка у вбивстві через борг
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований