06 липня 2020, понеділок

На Кіровоградщині здорожчає проїзд в електричках

Для приведення тарифів у поїздах приміського сполучення до єдиного рівня по регіональній філії «Одеська залізниця» найближчим часом буде підвищено вартість проїзду пасажирів.

Про це повідомляє Регіональна філія «Одеська залізниця», інформує Златопіль.

Тарифи буде збільшено відповідно до існуючих у середньому на 15,2% по території виробничого підрозділу «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень» у межах Херсонської області (починаючи з 7 червня 2019 року) та по територіях виробничих підрозділів «Шевченківська дирекція залізничних перевезень» та «Знам’янська дирекція залізничних перевезень» у межах Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей (з 11 червня 2019 року).

Після підвищення тарифів, вартість повного квитка у приміському сполученні на території залізничних перевезень встановлена від 11 грн. на перших 5 км до 50 грн. на 320 км залежно від дальності поїздки.

Проїзд для дітей віком від 6 до 14 років, як і раніше, становитиме 75% від вартості повного квитка. Студенти користуватимуться 50% пільгою згідно з чинним законодавством.

16 категорій громадян, відповідно до нормативно-правових актів України користуються правом безоплатного проїзду. Основними пільговиками залишаються пенсіонери, особи із інвалідністю, сироти, учасники бойових дій та ін.

Вартість проїзду пасажирів у приміському сполученні за новими тарифами погоджена з облдержадміністраціями Вінницької, Черкаської, Кіровоградської та Херсонської областей і визначається залежно від відстані згідно з Правилами перевезень пасажирів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині попереджають про нашестя шкідників

Основними причинами перегляду тарифів є систематичне зростання цін на енергоносії, подорожчання матеріалів та низький рівень компенсації за перевезення пільгових категорій пасажирів у приміському сполученні.

На Кіровоградщині здорожчає проїзд в електричках
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований