20 жовтня 2019, неділя

На Кiровоградщинi планують заснувати обласну премiю за досягнення в спортi

На Кiровоградщинi планують заснувати обласну премiю “За досягнення в галузi фiзичної культури i спорту iменi Володимира Жученка”.

Про це йдеться у проектi рiшення обласної ради, інформує Златопіль.

Премiю планують заснувати з метою вiдзначення досягнень провiдних спортсменiв областi, стимулювання творчої працi їх тренерiв та дiячiв фiзичної культури i спорту.

Премію вручатимуть щороку під час урочистостей з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту у наступних номінаціях:

– “За розвиток спортивного руху”;

– “За високi спортивнi досягнення”.

На здобуття обласної спортивної премії в номінації «За розвиток спортивного руху» можуть бути висунуті організатори фізкультурно-спортивного руху, працівники органів управління фізичною культурою і спортом, представники громадських об’єднань фізкультурно-спортивної спрямованості за багаторічну плідну професійну та громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту.

На здобуття обласної спортивної премії в номінації “За високі спортивні досягнення” можуть бути висунуті спортсмени, які мають статус чемпіона або призера Олімпійських, Юнацьких Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, Всесвітніх Універсіад, чемпіонатів світу і Європи та їх тренери.

Грошова частина – три мiнiмальнi зарплати. Одночасно з премією присвоюється звання “Лауреат обласної премії “За досягнення в галузі фізичної культури і спорту імені Володимира Жученка”, вручаються Диплом лауреата, нагрудний знак та почесна відзнака – скульптура “Степовий орел”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міський голова розпорядився прибирати у Кропивницькому “вдень та вночі”

Володимир Жученко – наш земляк – був ініціатором створення спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву “Надія”.

На Кiровоградщинi планують заснувати обласну премiю за досягнення в спортi
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований