07 квітня 2020, вівторок

На Кіровоградщині побільшало мисливців

За минулий рік в області стало на 574 мисливці більше, щорічні контрольні картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання обміняли 8 949 чоловік.

Про це повідомляє Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ, інформує Златопіль.

Багато жителів Кіровоградщини одним з видів активного дозвілля обирають, саме полювання. На обліку в обласному управлінні лісового та мисливського господарства перебувають 23 491 мисливеця, з них щорічно виходять на полювання близько шести тисяч чоловік..

Найбільший азарт у мисливців викликає полювання на хутрового звіра та диких парнокопитних тварин. У мисливському сезоні за останій рік було проведено 302 полювання, та добуто 229 голів парнокопитної дичини (45 голів кабана, 173 – козулі, 11 – оленя плямистого і благородного).

На Кіровоградщини ведення мисливського господарства здійснюють п’ять лісогосподарських підприємств, 24 організації УТМР, ФСТ «Динамо» України, а також громадська організація «Сапсан».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кoнцерт, рoзваги i смакoлики: у Дoлинськiй святкуватимуть Масляну

Перевірку за дотриманням мисливцями правил полювання, техніки безпеки та поводження зі зброєю на полюванні здійснюють спеціалізовані рейдові бригади. Вони складаються з працівників державної лісової охорони, правоохоронних і природоохоронних органів, а також єгерської служби користувачів мисливських угідь.

На Кіровоградщині побільшало мисливців
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований