28 лютого 2020, п’ятниця

На Кiровоградщинi полiцейськi стали помiчниками Святого Миколая (ФОТО)

Напередоднi та у День Святого Миколая представники територiальних пiдроздiлiв полiцiї областi влаштували зустрiчi з дiтьми у пiдшефних закладах, вiдвiдали родини учасникiв бойових дiй на сходi країни та дiток, що потребують посиленої уваги.

Про це повiдомляє прес-служба Нацполiцiї в областi, iнформує Златопiль.

У Свiтловодську працiвники ювенальної превенцiї мiсцевого вiддiлу полiцiї Яна Пашагор’єва та Iван Черевко завiтали до учнiв 1 класу школи-iнтернату санаторного типу №2.

Вперше, активну допомогу в привiтаннi школярiв надавали дiти самих правоохоронцiв. Вони вручали грамоти, канцелярськi товари та чашки з символiкою наступаючого Нового року вихованцям закладу. Крiм того, полiцейськi подарували дiтям смачний солодкий пирiг.

Iнспектори провели бесiду зi школярами в iгровiй формi, пiд час якої кожна дитина могла висловити свої побажання та намалювали малюнки та тему “Полiцiя очима дiтей”, якi потiм подарували правоохоронцям.

Дiти полiцейських, що побували в якостi помiчникiв святого Миколая, також отримали подарунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Малoвискiвщинi на Микoлая вiдкрили виставку, яка вражає (ФOТO)

У Новоархангельському районi тимчасово виконуючий обов`язки начальника вiддiлення полiцiї Андрiй Лахтюк та iнспектор з ювенальної превенцiї Тетяна Нетреба завiтали у гостi до дiтей учасника антитерористичної операцiї, а також вiдвiдали дiток позбавлених батькiвського пiклування. З нагоди свята малечi вручили подарунки та солодощi.

Полiцейськi побажали щастя i добра кожнiй родинi, а дiтям – гарно вчитися, бути  слухняними i чемними, а також щоб всi мрiї, якими малюки iз задоволенням дiлилися з помiчниками Святого Миколая,  обов’язково здiйснилися.

На Кiровоградщинi полiцейськi стали помiчниками Святого Миколая (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований