14 серпня 2020, п’ятниця

На Кiровоградщинi полiцейськi вчасно локалiзували пожежу (ФОТО)

До управлiння полiцiї охорони надiйшов сигнал “тривога” з охоронюваного цеху у мiстi Олександрiя. Негайно на об’єкт було направлено наряд реагування мiсцевого вiддiлення полiцiї охорони в Кiровоградськiй областi.

Про це повідомляє прес-служба Поліції області, інформує Златопіль.

Прибувши на об’єкт, який знаходиться у промисловiй зонi мiста, наряд групи затримання виявив задимлення. Старший сержант полiцiї Володимир Лукашенко та сержант Евгенiй Наумчук термiново викликали пожежно-рятувальний екiпаж та, не гаючи часу, обстежили примiщення. Виявивши осередок загорання, за допомогою первинних засобiв пожежогасiння правоохоронцi локалiзували його та упевнились, що в примiщеннi немає робiтникiв цеху.

У цей час на мiсце прибули два пожежно-рятувальних екiпажi, якi перевiрили промислове примiщення на вiдсутнiсть iнших осередкiв виникнення пожежi. Також на мiсце було викликано слiдчо-оперативну групу Олександрiйського вiддiлу полiцiї для подальшого з’ясування обставин подiї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi пiд час пожежi знайшли тiло чоловiка (ФОТО)

Слiд зазначити, що примiщення має велику площу, та в ньому зберiгались легкозаймистi матерiали. Завдяки професiйним дiям спiвробiтникiв полiцiї охорони, вдалося запобiгти масштабнiй пожежi.

На Кiровоградщинi полiцейськi вчасно локалiзували пожежу (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований