06 серпня 2020, четвер

На Кiровоградщинi полiцейськi врятували маленьку дiвчинку вiд падiння з 5 поверху (ФОТО)

Учора, 30 липня, близько 12-ї години в одному з спальних мiкрорайонiв мiста Знам’янки. Мiсцевi мешканцi почули плач дитини, а коли пiдвели очi, побачили, як донька сусiдiв вiком до 3 рокiв перехиляється через огорожу вiдкритого балкону.

Про це повідомляє прес-служба поліції Кіровоградської області, інформує Златопіль.

Громадяни якнайшвидше викликали на мiсце полiцейських, якi встигли зреагувати вчасно.

За викликом на подiю до будинку негайно прибули iнспектор ювенальної превенцiї Знам’янського вiддiлу полiцiї Євген Гловацький та працiвники групи реагування патрульної полiцiї цього ж пiдроздiлу Сергiй Гонтарь та Артем Рядiн. На мiсцi правоохоронцi з’ясували, що мами дитини немає вдома, а дверi в помешканнi зачиненi.

У квартиру необхiдно було потрапити негайно, зламувати замок на дверях було ризиковано. На це був потрiбен час, крiм того, дiвчинка могла налякатися гучних звукiв та випасти з вiкна. На щастя, полiцейським iз допомогою мiсцевих жителiв вдалося встановити близьких родичiв родини, якi за щасливим збiгом, мешкали у сусiдньому будинку та мали запасний комплект ключiв вiд потрiбної квартири.

За мить полiцейськi вже мчали на 5-й поверх, вiдiмкнули замок i таки встигли вхопити дiвчинку з карнизу вiдчиненого балкону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому з’ясовують обставини ДТП з двома постраждалими

Опинившись у руках полiцейських, врятована ними мала перестала плакати i почала з цiкавiстю роздивлятися малознайомих їй людей. Аби не лякати дитину, правоохоронцi передали її бабусi, яка негайно забрала свою онучку додому.

 

На Кiровоградщинi полiцейськi врятували маленьку дiвчинку вiд падiння з 5 поверху (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований