14 серпня 2020, п’ятниця

На Кіровоградщині понад 300 дітей розшукували упродовж півроку

У поліції Кіровоградщини відбулася нарада під головуванням керівника відомства Романа Козьякова та за участі його заступника Олексія Ніколаєва, керівництва управління превентивної діяльності та заступників начальників відділів і відділень за напрямком превенції.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП Кіровоградщини, інформує Златопіль.

Під час наради присутні зокрема розглянули результати роботи секторів і груп реагування патрульної поліції, дільничних офіцерів та підрозділів ювенальної превенції.

Так, за півроку ГРПП здійснено реагування на понад 40 тисяч повідомлень громадян по лінії «102».

Безпосередньо групами реагування розкрито, у тому числі по «гарячих слідах», 360 кримінальних правопорушень. Виявлено 19,4 тисяч адміністративних правопорушень, із яких більше 13 тисяч – у сфері безпеки дорожнього руху та понад 5,3 тисяч порушень публічної безпеки і порядку.

Дільничними офіцерами за 6 місяців поточного року розкрито 857 злочинів та складено понад 7890 адміністративних протоколів за фактами виявлених правопорушень.

Працівниками підрозділів ювенальної превенції з початку року до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, передбачених ст. 184 КУпАП, притягнено 316 осіб.

За 6 місяців до територіальних підрозділів поліції області надходили повідомлення щодо зникнення 320 дітей. Завдяки вжитим заходам, місцезнаходження 97% неповнолітніх встановлено упродовж доби, решти – у термін понад добу.

Також обговорювалися вжиті підрозділами ювенальної превенції заходи, спрямовані на забезпечення безпеки дітей у літній період та профілактику правопорушень у молодіжному середовищі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму лікують травмoваних лелеченят (ВІДЕO)

Наприкінці наради йшлося про забезпечення публічного порядку під час виборчого процесу та безпосередньо у день голосування на позачергових виборах народних депутатів України.

На Кіровоградщині понад 300 дітей розшукували упродовж півроку
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований