Директору одного з комунальних підприємств Кропивницького району повідомили про підозру через незаконний забір підземної води.
Про це повідомляє обласна прокуратура, інформує Златопіль.
За даними слідства, через це державі завдано понад 12,6 мільйона гривень збитків.
З серпня по грудень 2025 року підприємство подавало воду мешканцям громади, використовуючи 30 свердловин. Водночас необхідного дозволу на користування надрами підприємство не мало.
За інформацією правоохоронців, за цей час із підземних джерел було відібрано понад 60 тисяч кубометрів води.
Під час розслідування на підприємстві провели обшук та вилучили документи. Експертиза підтвердила, що внаслідок незаконного використання підземних вод державі завдано збитків на суму понад 12,6 мільйона гривень.
Наразі директору повідомили про підозру. Слідство триває.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За насильство над дитиною, жителя Кiровоградщини посадили за ґрати
