06 червня 2020, субота

На Кіровоградщині працює “Банк безкоштовних речей” (ФОТО)

У Помічній почала діяти практика допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах, під назвою “Банк безкоштовних речей”.  Ця практика не є новою,  помічнянці її  “підгледіли” під час вивчення досвіду роботи польських гмін, інформує Златопіль.

 За втілення взялись спеціалісти “Центру надання соціальних послуг населенню” виконавчого комітету Помічнянської міської ради,  – повідомляє Кіровогадське РВ АМУ.

Долучитись до втілення ідея спочатку запропонували  освітянам та депутатам місцевої ради. Обов’язковою умовою прийому речей є надання чистих речей, випраних і випрасуваних. Першими до втілення ідеї долучились  освітяни та депутати місцевої ради. Пізніше ініціативу підтримали інші мешканці громади, а до списку речей додали не тільки одяг, взуття, іграшки, а й продукти харчування. На данному етапі небайдужі мешканці регулярно приносять речі. Зібране ж  віддіють вигляді гуманітарної допомоги малозабезпеченим громадянам.   

“Про усі поповнення і наявні пропозиції ми повідомляємо  на сторінці в Фейсбук в группі “ЦНСПН ВК Помічнянської міськради”. Оперативно віддаємо продукти, їх практично, з дня на день не залишається. Другий у списку затребуваних –  сезонний одяг. Його запаси поповнюють регулярно, адже всі ми притичино постійно перебираємо речі своїх дітей, з чого виростають, щось  кілька разів вдягли і  воно вже не до вподоби . А для когось ці речі гарна обновка. Так само із іграшками, є м’які іграшки,є книжки, є конструктори, є велосипеди і самокати”, – розповідає Лариса Трибой, фахівець із соціальної роботи  Помічнянської міськради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через ремoнт мoсту у Крoпивницькoму з 1 червня припинять прoдаж квитків на пoтяги у декількoх напрямках (ФOТO)

Весь виданий одяг фіксується в журналі , що дає можливість проаналізувати  потреби  і кількість сімей, які потребують  підтримки . За час роботи “Банку безкоштовних речей” допомогою скористались  більше  60 сімей. 

На Кіровоградщині працює “Банк безкоштовних речей” (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований