21 лютого 2020, п’ятниця

На Кiровоградщинi правоохоронцi “розмiновували” виборчу дiльницю (ФОТО)

На Кiровоградщинi правоохоронцi провели тактико-спецiальнi навчання iз забезпечення публiчної безпеки та порядку.

Про це повiдомляє прес-служба Нацполiцiї в областi, iнформує Златопiль.

За дорученням керiвництва Нацiональної полiцiї та МВС України, учасники навчань вiдпрацьовували органiзацiю взаємодiї та координацiї дiй правоохоронцiв пiд час виборчого процесу i проведення масових заходiв.

“Такi навчання спрямованi на налагодження чiткої взаємодiї та комунiкацiї мiж усiма пiдроздiлами в умовах, що ускладнюють оперативну обстановку. Ми маємо бути готовими до виникнення будь-яких ситуацiй, аби належним чином забезпечити правопорядок, у тому числi i пiд час виборчого процесу”, – зауважив заступник керiвника полiцiї областi Олексiй Нiколаєв.

На базi ситуацiйного центру ГУНП в областi представники правоохоронних вiдомств розгорнули роботу штабу, який координував дiї учасникiв навчань.

До проведення тренувань у рамках виконання ввiдних завдань було залучено полiцейських – зокрема представникiв роти полiцiї особливого призначення, патрульної полiцiї, полiцiї дiалогу, кiнологiчної та вибухотехнiчної служб, Кропивницького вiддiлу, роти “Святослав”, а також рятувальникiв та нацгвардiйцiв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибори в Україні: хто лідирує насправді. Таємні дані соцопитувань

За кiлькома умовними сценарiями правоохоронцi вiдпрацювали алгоритм спiльних дiй пiд час ситуацiй, пов’язаних iз виборчим процесом:

– у випадку отримання повiдомлення про замiнування примiщення виборчої дiльницi для голосування на чергових виборах Президента України;

– у разi проведення громадянами незапланованого мiтингу бiля примiщення дiльничної виборчої комiсiї та виявлення його учасниками агресiї у бiк полiцейських;

– пiд час виникнення задимлення у примiщеннi однiєї з виборчих дiльниць.

Крiм того, учасники навчань вiдпрацювали порядок дiй щодо припинення правопорушень, якi можуть виникати пiд час проведення футбольного матчу.

На Кiровоградщинi правоохоронцi “розмiновували” виборчу дiльницю (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований