13 листопада 2019, середа

На Кiровоградщинi продовжують мерзнути у школах та лікарнях

На Кiровоградщинi в закладах освiти i медицини Держпродспоживслужба областi виявила порушення дотримання повiтряно-теплового режиму.

Про це повiдомляє Держпродспоживслужба, iнформує Златопiль.

В Кiровоградськiй областi станом на 30 листопада 2018 року порушення повiтряно-теплового режиму зафiксували у закладах Кропивницького та Свiтловодська, а також Знам’янського та Благовiщенського районiв.

У Кропивницькому в ДНЗ №№ 47, 71, 67 зафiксували температуру +17-18°С при нормативнiй +19-23°С, в Кiровоградськiй дитячiй мiськiй лiкарнi – плюс 16-19°С, при нормативнiй +20°С; у СЗШ № 1 I-II ступенiв – ДНЗ – плюс 15-18°С, при нормативнiй +17-23°С. Причиною порушення повiтряно-теплового режиму є низька температура теплоносiя. У зв’язку з цим направили листи до управлiння освiти та управлiння охорони здоров’я мiської ради Кропивницького щодо необхiдностi дотримання температурного режиму.

У Свiтловодську в ДНЗ №№ 6, 18, 12 температура тримається на позначках +16-17°С при нормативнiй +19-23°С, у ЗОШ №№ 1, 2, 3, 9, 10, а також в одному класi НВК № 4 показники температури теж не пiднiмаються (+10-16°С) до нормативної +17-20°С. Причина порушення повiтряно-теплового режиму – аварiйна ситуацiя та внаслiдок цього низька температура теплоносiя. Управлiння освiти Свiтловодської мiської ради направило лист СП ТОВ “Свiтловодськпобут” з проханням привести теплоносiї у вiдповiднiсть до нормативу. В примiщеннях закладiв освiти застосовують обiгрiвачi, проводять фiзкультхвилинки, дiтям дозволяють знаходитись у верхньому одязi, заняття проводять в iнших примiщеннях закладу.

У Знам’янськiй мiськiй лiкарнi iм. А.В. Лисенка температура повiтря теж нижче нормативної – плюс 21-23°С проти +22-25°С. Це стало приводом для направлення листа головному лiкарю закладу з вимогою приведення температурного режиму вiдповiдно до встановлених норм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині влада прoпoнує збільшити вартість тепла

У Лозуватський ЗЗСО I-III ступенiв (Благовiщенський район) також холодно – температура +14°С при нормативнiй +17-20°С. Причиною є ремонт насоса. Направили листи керiвникам закладу та управлiння освiти Благовiщенської райдержадмiнiстрацiї з рекомендацiєю призупинити навчальний процес.

У зв’язку з ускладненням епiдемiчної ситуацiї через збiльшення захворюваностi дiтей на грип та ГРI (захворiло 75% учнiв) подовжили до 30.11.2018 призупинення навчально-виховного процесу в 4 класi Зибкiвської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв Онуфрiївського району.

Фото: volyn24

На Кiровоградщинi продовжують мерзнути у школах та лікарнях
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований