14 липня 2020, вівторок

На Кіровоградщині пройдуть комплексні перевірки на дотримання правил техногенної та пожежної безпеки

Сьогодні, 8 квітня, у малій залі Кіровоградської обласної державної адміністрації відбулось засідання апаратної наради.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Головним питанням порядку денного стала комплексна перевірка техногенної та пожежної безпеки, а також перевірка стану цивільної оборони у Кіровоградській області, яка триватиме з 8 по 15 квітня.

У ході перевірки комісія працюватиме у місцевих та районних адміністраціях, зокрема у Місті Кропивницькому сьогодні і завтра комісія відвідає Обласну держану адміністрацію  та міський виконавчий комітет, також планується відвідати Світловодськ, Малу Виску, Олександрівку та підрозділи УДСНС області.

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко зазначив, що остаточно невідомо які території будуть перевіряти контролери, і треба бути готовим для того, щоб показати позитивний результат, і виправити недоліки, які можуть бути виявленні у ході перевірки.

“Треба проконтролювати дії влади на місцях, усі керівники повинні розуміти, що це тест на готовність бути захищеними від тих чи інших  надзвичайних ситуацій, і навіть ті території, що не потрапили до плану перевірки, все одно мають бути готовими і відповідальними перед громадою Кіровоградської області”,- наголосив голова обласної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хвoрій жінці на Кірoвoградщині врятували життя (ФOТO)

За наслідками перевірки 15 квітня відбудеться нарада з підсумків діяльності комісії у Кіровоградській області.

На Кіровоградщині пройдуть комплексні перевірки на дотримання правил техногенної та пожежної безпеки
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований