19 січня 2020, неділя

На Кiровоградщинi пройшов фестиваль “Козацьких розваг” (ФОТО)

22 червня у м.Помiчна Кiровоградським обласним центром фiзичного здоров’я населення “Спорт для всiх” спiльно з вiддiлом культури, туризму, молодi та спорту Помiчнянської мiської ради проведено обласний силовий фестиваль “Козацькi розваги”.

Про це повiдомляє Коцфзн Спорт для всiх, iнформує Златопiль.

В змаганнях взяли участь команди з Олександрiйщини, Оникiєво та Помiчної.
Команди у складi 2-х спортсменiв змагалися в таких вправах: прогулянка фермера з гантелями по 60 кг.; переправа колоди, вагою 200 кг.; жим гантелi, вагою 40 кг.; крусiфiкс (10 кг.); кантування покришки, вагою 160 кг.

Боротьба була дуже напруженою, а iнтрига зберiгалася протягом всiх шести вправ. I все ж, за результатами змагань, переможцем в загальнокомандному залiку стала команда iз с.Оникiєво у складi Шаповалова Олександра та Комiсарова Анатолiя. Друге мiсце зайняла команда Олександрiйського району у складi Кирпiти Романа та Перевертайла Едуарда, третiми стали господарi фестивалю, команда з м.Помiчої, у складi Володимира Короля та Олександра Коваленка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi вiдкрили виставку ретроавтiвок (ФОТО)

Переможцiв та призерiв нагороджено кубками, медалями та дипломами КОЦФЗН “Спорт для всiх” та грошовими винагородами вiд Помiчнянської мiської ради, а всi учасники отримали заохочувальнi подарунки.

На Кiровоградщинi пройшов фестиваль “Козацьких розваг” (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований