18 лютого 2020, вівторок

На Кіровоградщині пройшов конкурс “Друге життя побутових речей” (ФОТО)

З 18 по 21 березня 2019 року тривав екологічний конкурс «Друге життя побутових речей (папір, пластик)», який проводився за ініціативи ініціативної групи Олександрівського НВК «Разом зможемо ВСЕ!» та партнерської підтримки Програми DOBRE, ГО «Громадські ініціативи України», Маловисківської міської ради, ГО «ДієVО» з метою вивчення, узагальнення та розповсюдження кращого досвіду з екологічної діяльності на території Маловисківської ОТГ.

Про це повідомляє Маловисківська міська рада, інформує Златопіль.

В конкурсі взяли участь екоактивісти загальноосвітніх навчальних закладів громади та учні Маловисківського ПТУ №16, які подали на розгляд журі малюнки на екологічну тематику, вироби з пластику та паперу, до того ж креативно презентували свої роботи під час презентації, яка відбулася 25 березня 2019 року в ДЮЦ «ВИСЬ».

Всі вироби приємно здивували і порадували як організаторів заходу, так і членів журі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині відзначили ювілей єдиної гвардійської авіаційної частини Нацгвардії (ВІДЕО)

Тож жоден з учасників конкурсу не залишився без призів та подяк. А Дипломами Маловисківської міської ради були нагороджені учнівські колективи ПТУ №16 – за перше місце, Маловисківської гімназії – за друге місце і міської ЗШ №3 – за третє місце. Переможці, крім цього, отримали торт, а решта учасників – крафтові солодощі.

 

На Кіровоградщині пройшов конкурс “Друге життя побутових речей” (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований