05 серпня 2020, середа

На Кіровоградщині пройшов турнір з міні-футболу (ФОТО)

У Новоукраїнці відбувся турнір з міні-футболу, участь у якому взяли 8 команд з усіх куточків Кіровоградщини і навіть Одеської області.

Про це повідомляє Новоукраїнська міська рада, інформує Златопіль.

Ініціатором турніру став спортивний журналіст, футбольний суддя республіканської категорії, історіограф спортивних досягнень та персоналій Новоукраїнщини, вчитель з багаторічним стажем – Кугель Леонід Абрамович.

На цей час Леонід Абрамович проживає в Ізраїлі, але йому небайдужий розвиток спорту у Новоукраїнській ОТГ.

Підтримали ініціативу спортсмена-земляка Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, Родина Леоніда Кугеля (а саме син Леоніда Абрамовича – Ігор), Новоукраїнська міська та Кіровоградська обласна федерації футболу та обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», які взяли на себе організацію змагань.

Тож цієї суботи у спортивному залі ЦПК «Ювілейний» вдруге відбулись кубкові змагання з футзалу.

Вісім команд  у двох вікових категоріях:

  • перша – 40+

ФК «Новоукраїнка», «Ветеранчик» (м.Новоукраїнка), «Нива-Н» (м.Олександрія), «Добровеличківка» (Добровеличківський р-н).

  • друга вікова категорія 50+

«Ветеран» (м.Новоукраїнка), «Новатор» (м.Бобринець), «Новгородка» (м.Новгородка), «Торговий дім К» (м.Кодима Одеської обл.)

Кожен із матчів були по своєму цікаві, а фінали обох груп виявились «інфарктними» за своїм напруженням. Як в зустрічі між ФК «Новоукраїнка» -«Нива-Н» Олександрія, так і «Торговий дім К» (м.Кодима Одеської обл.) – «Новатор» (м.Бобринець), до останньої хвилини жодна із команд не мала явної переваги, йдучи гол – в гол; то одна, то інша команда виривалась в перед, але перемогу  в надцікавих та видовищних іграх отримали футболісти з Новоукраїнки та Кодими.

Єдина проблема турніру – замало місця для глядачі у залі. У тих  же вболівальників, яким пощастило побувати на іграх, емоцій було не менше ніж під час фіналу Ліги Чемпіонів. Й самі спортсмени віддавались грі на повну, а їх швидкість та майстерність не відповідали категорії  турніру – «ветеранський».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-гравець футбoльних клубів Кірoвoградщини травмувався у чемпіoнаті Бельгії

За підсумками усіх проведених матчів маємо такі результати:

Вікова група 40+:

  • І місце – ФК «Новоукраїнка»,
  • ІІ місце – «Нива-Н»,
  • ІІІ місце – «Ветеранчик».

Також було визначено кращі гравців у цій групі: Баришніков Максим («Добровеличківка»), Кідалов Ігор («Ветеранчик»), Тарасенко Олександр («Нива-Н»), Дарабанов Руслан (ФК «Новоукраїнка»)

У групі 50+:

  • І місце – «Торговий дім К»,
  • ІІ місце – «Новатор»,
  • ІІІ місце – «Ветеран»,

Названо кращими гравцями: Піщаного Валерія («Ветеран»), Дудніка Ярослава («Новгородка»), Неклесу Олега («Новатор»), Прибилу Віктора («Торговий дім К»).

 

На Кіровоградщині пройшов турнір з міні-футболу (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований