11 серпня 2020, вівторок

На Кіровоградщині прокуратура вимагає від керівництва профучилища краще дбати про студентів

Олександрійською місцевою прокуратурою проведено перевірку в діяльності Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С. Макаренка МОН України.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Кіровоградської області, інформує Златопіль.

За результатами виявлених суттєвих порушень вимог законодавства керівництву навчального закладу внесено вказівку.

Довідково: Макіївське училище соціальної реабілітації ім. А.С. Макаренка Міністерства освіти і науки України є спеціальним навчально-виховним закладом системи МОН для перевиховання та ресоціалізації дітей, які скоїли суспільно-небезпечні діяння із ознаками злочинів до досягнення віку кримінальної відповідальності. До нього поміщаються діти у віці від 14 до 18 років за рішенням суду на строк до трьох років.
Училище в 2014 році переміщене із території бойових дій на Сході України до с.Балахівка Петрівського району Кіровоградської області. Наразі в установі перебуває 8 дітей. Нагляд за законністю в даній установі здійснюють органи прокуратури Кіровоградської області.

Ювенальними прокурорами органів прокуратури порушення законодавства в діяльності Макіївського професійного училища соціальної реабілітації виявляються не вперше. Минулого року керівництву закладу внесено 2 документи прокурорського реагування з вимогою усунути виявлені порушення.
Наразі чергова перевірка засвідчила низку прорахунків. Адміністрацією училища не вживаються заходи для працевлаштування учнів, які відраховуються з училища за набутою професією та кваліфікацією. Допускаються недоліки в роботі щодо взаємодії зі службою у справах дітей про надання інформації про відрахування учнів із училища, про прибуття та влаштування відрахованих учнів по місцю проживання. Також порушення в частині безпідставного стягнення із батьків коштів, за рішенням суду, на утримання вихованців закладу. Так, двоє учнів були відраховані із закладу, а з батьків безпідставно стягнено кошти в розмірі 18600 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Службoву oсoбу підoзрюють у привласненні кoштів з бюджету Крoпивницькoгo

За результатами перевірки місцевою прокуратурою керівництву училища внесено вказівку усунути виявлені порушення та притягнути винних осіб до відповідальності.

 

 

На Кіровоградщині прокуратура вимагає від керівництва профучилища краще дбати про студентів
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований