23 січня 2020, четвер

На Кiровоградщинi прокуратура виявила черговi порушення при закупiвлях за державний кошт

Прокуратурою Кiровоградщини за результатами вивчення стану законностi у сферi закупiвель за бюджетнi кошти встановлено порушення вимог закону з боку службових осiб вiддiлу освiти Олександрiвської райдержадмiнiстрацiї при закупiвлi газу для опалення навчальних закладiв району.

Про це повiдомляє прес-служба обласної прокуратури, iнформує Златопiль.

Так, за результатом проведення торгiв вiддiлом освiти Олександрiвської РДА переможцем аукцiону щодо закупiвлi газу визначено товариство з обмеженою вiдповiдальнiстю (ТОВ), з яким було укладено договiр про закупiвлю товарiв за бюджетнi кошти.

У подальшому мiж замовником та постачальником укладено 3 додатковi угоди, кожного разу збiльшуючи цiну за одиницю товару на 10 %, без змiни суми договору.

Внаслiдок укладення додаткових угод цiну за кубiчний метр газу збiльшено на 2053 грн (21% вiд первинної цiни), а кiлькiсть продукцiї зменшено, тобто остаточна цiна за газ стала вищою за тi пропозицiї, якi пропонували iншi учасники торгiв.

Прокурори з’ясували, що коливання цiни товару на ринку кожного разу при укладеннi всiх додаткових угод на 10 % сторонами договору не обґрунтовано та документально не пiдтверджено, у зв’язку з чим ними не дотримано вимог статтi 36 Закону України «Про публiчнi закупiвлi» та безпiдставно змiнено iстотнi умови договору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У справi про ДТП з неповнолiтнiм потерпiлим в Кропивницькому призначили експертизу

Наразi прокуратура областi звернулася до суду з позовною заявою щодо визнання недiйсними додаткових угод та стягнення з ТОВ на користь держави надмiрно сплаченi грошовi коштiв у розмiрi 125 тис грн.

На Кiровоградщинi прокуратура виявила черговi порушення при закупiвлях за державний кошт
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований