23 січня 2020, четвер

На Кiровоградщинi прокуратура закрила нелегальну автозаправку

Знам’янською мiсцевою прокуратурою у ходi виконання координацiйних заходiв припинено незаконне функцiонування автозаправної та автогазозаправної станцiї у смт. Власiвка, м.Свiтловодськ, яка здiйснювала роздрiбну торгiвлю паливом, та функцiонувала без дозвiльних документiв та з порушенням Закону.

Про це повiдомляє прес-служба обласної прокуратури, iнформує Златопiль.

У ходi досудового розслiдування правоохоронцями встановлено, що дозвiл на проведення робiт з пiдвищеною небезпекою на автогазозаправнiй станцiї вiдсутнiй, персонал не пройшов навчання для роботи на вказаному об’єктi, а також виявлено численнi порушення пожежної безпеки.

Пiд час проведення санкцiонованого слiдчим суддею обшуку виявлено та вилучено документацiю щодо функцiонування об’єкту, опечатано газорозподiльчу та паливнорозподiльчу заправнi колонки, розрахунково-касовий апарат, припинено елекропостачання газорозподiльчої заправної колонки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому працiвник сервiсного центру МВС попався на хабарi

Триває досудове розслiдування кримiнального провадження за фактом порушення правил безпеки пiд час виконання робiт з пiдвищеною небезпекою при функцiонуваннi автозаправної станцiї, що створює загрозу загибелi людей чи настання iнших тяжких наслiдкiв, за ч. 1 ст. 272 КК України.

На Кiровоградщинi прокуратура закрила нелегальну автозаправку
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований