29 січня 2020, середа

На Кіровоградщині пропонують всемеро зменшити кількість районів (ФОТО)

Запропонований народними депутатами Горбуновим, Федоруком та Рекою законопроект “Про зміну меж районів Кіровоградської області” є частиною загального урядового проекту децентралізації який має завершитись у 2020 році. Згідно запропонованого плану в області замість 21 району планується залишити лише три – Кропивницький, Олександрійський та Голованівський.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Подібні ініціативи щодо своїх областей вже зареєстрували представники Миколаївської, Полтавської, Чернігівської та Сумської областей. Нардеп Олександр Горбунов наголосив, що межі районів наразі прив’язувались до госпітальних округів, однак можуть бути змінені після проведення усіх необхідних консультацій.

Ситуацію з укрупненням територій роз’яснив експерт Центрального офісу реформ Юрій Ганущак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму чинoвник присвoїв сoбі кoшти, які виділили на встанoвлення меж міста

 “Після проведення усіх процедур в країні має лишитись 1,3-1,4 тисячі об’єднаних територіальних громад та близько 100 районів. Що ж до областей то їх ніхто не планував і не планує чіпати. Якщо від когось почуєте заяви про поглинання одних областей іншими знайте, або ж говорите з провокатором, або з необізнаною особою”, – наголосив Ганущак.

Фото: Златопіль

На Кіровоградщині пропонують всемеро зменшити кількість районів (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований