29 лютого 2020, субота

На Кіровоградщині провели День поля (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 26 червня, у селі Созонівка Кропивницького району провели Міжнародний День поля. Тема цьогорічного семінару – «Особливості збирання та підготовка до зберігання врожаю ранніх зернових культур в умовах 2019 року», інформує кореспондент сайту Златопіль.

Участь у заході взяли керівники регіональних органів влади, керівники та спеціалісти департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, районних управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники та спеціалісти сільськогосподарських агроформувань, науковці, представники компаній-дистриб’юторів ЗЗР, добрив, сільськогосподарської техніки та банківських установ. Загалом – близько 200 осіб.

Присутні ознайомилися з агротехнологічними та селекційними дослідженнями Інституту сільського господарства Степу НААН та оглянули науково-демонстраційний полігон сортів і гібридів сільськогосподарських культур.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фермери з Кіровоградщини можуть претендувати на фінансову підтримку з державного бюджету

“Хотів би висловити подяку аграріям, які приїхали сюди. В першу чергу за 2018 рік, який ми відпрацювали, за ті надходження в бюджет, які ви надаєте нам. Я бажаю, щоб цього року погодні умови для вас були також сприятливими. Дякую вам за вашу копітку працю”, – звернувся до присутніх голова обласної ради Олександр Чорноіваненко і додав, що аграрії Кіровоградщини є основними платниками податків до місцевих бюджетів, що дає можливість розвивати інфраструктуру, соціальну, медичну та освітню сфери області.

На Кіровоградщині провели День поля (ФОТОРЕПОРТАЖ)
2 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований