19 січня 2021, вівторок

На Кiровоградщинi проводять соцiальну акцiю на пiдтримку сiмей загиблих воїнiв

З метою вирiшення проблем сiмей загиблих учасникiв АТО в областi проводиться соцiальна акцiя “Пам’ятаємо. Пiдтримуємо. Допомагаємо”.

Про це повiдомляє прес-служба ОДА, iнформує Златопiль.

На територiї областi проживає 237 родин учасникiв антитерористичної операцiї та Операцiї об’єднаних сил, якi загинули при виконаннi службового обов’язку.

Зазначену соцiальну акцiю проводять в областi для забезпечення дiєвого механiзму реагування на проблемнi питання сiмей загиблих учасникiв антитерористичної операцiї, а також з метою посилення уваги суспiльства до потреб таких сiмей.

Основне завдання соцiальної акцiї – вивчити, проаналiзувати потреби сiмей та вирiшити проблеми. З метою надання додаткової допомоги за кожною сiм’єю загиблого учасника антитерористичної операцiї передбачено закрiплення представникiв мiсцевого бiзнесу, волонтерiв, громадських органiзацiй. Персональну вiдповiдальнiсть за виконання зазначених заходiв поклали на керiвникiв вiдповiдних органiв влади на мiсцях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасник АТО з Кiровоградщини мрiє знову ходити: потрiбна допомога (ФОТО)

За соцiальним паспортом визначили групи потреб, за якими сiм’ї можуть отримувати допомогу: житло, працевлаштування, оздоровлення, навчання, медичнi послуги, психологiчну допомогу, правову допомогу, пiльги на безкоштовний проїзд тощо.

Фото: zik

На Кiровоградщинi проводять соцiальну акцiю на пiдтримку сiмей загиблих воїнiв
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований