04 грудня 2021, субота

На Кіровоградщині рейдери захопили два підприємства

На Кіровоградщині невідомі в масках захопили територію підприємств ТОВ “Промспецторг” та ТОВ “Долинський комбікормовий завод”.

Таку інформацію сайту Златопіль повідомили власники Микола та Олена Черкун.

За словами господарів підприємств, чужинці представилися працівниками приватної охоронної фірми, власником якої є фермер Юрій Українець, який очолював групу і назвав себе новим власником. Як доказ, чоловік показував документи, які це підтверджують: перереєстроване майно (право власності) ще 24 травня за фірмою ТОВ “Інгулземсервіс” виконане державними реєстраторами Оксаною Марченко та Анною Клюшник.

Микола Черкун вважає ці документи фальшивими:

 “Реєстраційні дії проводилися за умисною змовою з держреєстраторами, адже ми дізналися, що протягом місяця перед захопленням, представники Юрія Українця відкрито розшукували “чорних” реєстраторів. Це просто рейдерське захоплення. Я господар за воротами, а рейдери на моїй території. Зі сторони держави ми захисту не маємо, тому так трапляється, що хтось може на колінах написати папірець, зайти з ним на територію та повідомити, що він власник”. На разі у приміщенні підприємства невідомі люди.

А вчора, 6 червня вже стало відомо, що сотня працівників опинилася без роботи, оскільки на підприємстві “нові власники” оголосили скорочення штату.

“Тут люди працюють роками, ніяких інших власників не було, нікому нічого не продавали. Працівники не захищені. Ось людина роками це все будувала, а в одну мить прийшли і все забрали. Власник навіть не може сюди зайти. Такого не має бути. Значить наша правоохоронна система не працює”, – зазначив працівник елеватора.

Редакція сайту Златопіль буде далі інформувати про подальшу ситуацію із захопленими підприємствами,

На Кіровоградщині рейдери захопили два підприємства
3 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований