07 червня 2020, неділя

На Кіровоградщині розпочато реконструкцію будівлі для забезпечення функціонування ЦНАПу

 В адміністративній будівлі Приютівської селищної ради розпочато реконструкцію частини приміщень.

Проц е повідомляє Приютівська ОТГ, інформує Златопіль.

Перебудова пов’язана зі створенням і забезпеченням функціонування сучасного Центру надання адміністративних послуг на базі існуючих приміщень, що стане можливим в рамках співпраці Приютівської селищної ради з організаційною структурою напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

Реконструкцію розпочато з ремонту верхнього конструктивного елементу покриття всієї будівлі. Варто відзначити, що ремонт покрівлі також ізолює від зовнішніх впливів (сонця, опадів, вітру) початкові класи Користівського ліцею, приміщення комунального підприємства «Водолій» та відділення «Укрпошти». Після завершення вказаних робіт, в приміщенні селищної ради почнуть виконувати внутрішні ремонтні роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму дo oбласнoї дитячої лікарні передали oбладнання вартістю пoнад 1,5 млн гривень (ФOТOРЕПOРТАЖ)

Перевага нового Центру надання адміністративних послуг полягатиме в наближенні послуг жителям громади. Усі необхідні послуги громадяни зможуть отримати за короткий термін, не виходячи з приміщення установи.

На Кіровоградщині розпочато реконструкцію будівлі для забезпечення функціонування ЦНАПу
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований