Правоохоронці встановлюють місцезнаходження неповнолітнього Ткаліч Максима Олександровича, 14.07.2011 року народження.
Про це повiдомляє ГУНП в областi, iнформує Златопiль.
Хлопець мешкає в селі Мар’янівка, Новоукраїнського району, навчається в 9-му класі Мар’янівського ліцею ім. Я. Погрібного.
17 вересня, близько 17 години він залишив домівку на мопеді та до теперішнього часу не повернувся.
Прикмети: на зріст 160 см., спортивна тілобудова, коротко стрижене темне волосся, був одягнений в спортивний зелений костюм та сірі кросівки. Мав при собі кошти в сумі близько 100 грн. При собі має мобільний телефон (вимкнений).
Мопед «Дельта» належить сім’ї зниклого, червоного кольору (офіційно не зареєстрований) мав намір поїхати до сільського магазину. Поряд з цим, зі слів сусідів вони бачили як неповнолітній їхав в протилежний бік в напрямку с. Павлівка.
У разі отримання будь-якої інформації щодо можливого місцезнаходження, просимо повідомити за тел. 0665235842 або 0507331883.

