05 червня 2020, п’ятниця

На Кiровоградщинi рятувальники тричi надавали допомогу по вiдкриттю помешкань громадян (ФОТО)

За добу, що минула, пожежно-рятувальнi пiдроздiли Кiровоградської областi тричi виїздили за викликами для надання допомоги по вiдкриванню вхiдних дверей квартир громадян.

Про це повiдомляє прес-служба У ДСНС в областi, iнформує Златопiль.

Так, двiчi довелось виконувати таку роботу бiйцям 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрiя.

4 серпня о 09:14 до Служби порятунку «101» надiйшло повiдомлення про те, що потрiбна допомога по вiдкриванню дверей квартири по вул. Г. Усика, де пенсiонерка, ймовiрно, потребує медичної допомоги, адже другу добу не виходить з помешкання. Рятувальники, що негайно прибули за викликом, за допомогою автодрабини потрапили до квартири та донесли громадянку до автомобiля швидкої допомоги.

О 19:02 оперативно-диспетчерська служба 2-го ДПРЗ м. Олександрiя отримала повiдомлення про те, що потрiбна допомога по вiдкриванню вхiдних дверей квартири в смт Олександрiйське: господар тривалий час не вiдчиняє дверi квартири та не вiдповiдає на телефоннi дзвiнки. Потрапивши у квартиру на другому поверсi, рятувальники 2-го ДПРЗ м. Олександрiя виявили, що з господарем усе гаразд та допомоги вiн не потребує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму під час пoжежі вoгнебoрці врятували п’ять людей (ФOТO)

Через годину бiйцi 1-г ДПРЗ м. Кропивницький також надавали допомогу по вiдкриванню дверей квартири по вул. Короленка в обласному центрi.

На Кiровоградщинi рятувальники тричi надавали допомогу по вiдкриттю помешкань громадян (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований