29 травня 2020, п’ятниця

На Кiровоградщинi середня зарплата менша за середню по Українi

За умови пiдвищення заробiтної плати в регiонi, обласний бюджет додатково отримуватиме 38 мiльйонiв гривень.

Про це повiдомляє прес-служба обласної ради, iнформує Златопiль.

В обласнiй фiлармонiї вiдбулася Рада регiонального розвитку Кiровоградської областi, у якiй взяв участь голова обласної ради Олександр Чорноiваненко. У ходi засiдання присутнi обговорили проблемнi питання та стратегiю розвитку Кiровоградщини.

Голова обласної ради Олександр Чорноiваненко зазначив, що розвиток регiону, перш за все, залежить вiд пiдприємцiв та зарплати, яку вони виплачують своїм працiвникам. За його словами, обласна влада мотивує соцiально-вiдповiдальний бiзнес пiдвищувати зарплати.

“Найбiльшi надходження до мiсцевих i обласного бюджетiв – це податок iз заробiтної плати. У Кiровоградськiй областi середня заробiтна плата на пiвтори тисячi гривень менша, анiж у середньому по Українi. Якщо ми зможемо зрiвнятися, то обласний бюджет додатково отримуватиме 38 мiльйонiв гривень”, – наголосив Олександр Чорноiваненко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiрoвoградщинi ствoрили 20 OТГ, чoтири з них чекають на першi вибoри

Пiд час засiдання Ради регiонального розвитку голова обласної ради також висловив свою позицiю щодо внесення необхiдних змiн до Конституцiї України та адмiнiстративно-територiального устрою держави у рамках реформи децентралiзацiї. Присутнi керiвники районних, селищних, сiльських рад, райдержадмiнiстрацiй, а також медичних i освiтнiх закладiв мали змогу поспiлкуватися зi спiкерами Ради регiонального розвитку та отримати вiдповiдi на свої питання.

На Кiровоградщинi середня зарплата менша за середню по Українi
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований