02 липня 2020, четвер

На Кiровоградщинi школяр потрапив до лікарні через бійку з однолітками

У лiкарню на Кіровоградщині зi струсом мозку та забоями потрапив 11-рiчний школяр. Каже, однокласники побили його, тому що через нього команда провалила шкiльну естафету. Але батьки запевняють – в школi сина цькують вже не перший мiсяць.

Про це повiдомляють “Надзвичайнi новини“, iнформує Златопіль.

Одинадцятирiчний син Марини Хрипти повернувся додому зi школи весь у синцях i в кровi. Батьки вiдвезли його до лiкарнi. Там з’ясувалося, що у дитини струс мозку.

“У дитини були на обличчi синцi, вище скронi, по щелепi. Голова була повнiстю в гематомах. Доторкнутися до голови було неможливо”, – каже мама постраждалого хлопця Марина Хрипта.

Двiрник Сергiй бачив, як били шестикласника. Того дня саме вiн прибирав шкiльний двiр – почув крики. Кинувся на допомогу. Троє хлопцiв ногами били четвертого.

“I по головi, i по спинi, i з бокiв. Куди вiн мiг тими ногами потрапити з такою жорстокiстю. У мене все перевернулося. Ну, я побiг сюди, розкидав їх”, – розповiдає двiрник школи Сергiй.

Як розповiв викладачам Михайло: його побили однокласники – за те, мовляв, що через нього команда програла в спортивнiй естафетi.

“Розборки, хто кому неправильно кинув м’яч. Хто не спiймав м’ячик. Ця емоцiя трошки заспокоїлася пiсля уроку, але вона вiдбилася негативно в позаурочний час”, – пояснює класний керiвник Михайла Наталiя Смелiк.

Батьки Михайла звернулися до полiцiї. Переконують, що сина цькують у школi не один мiсяць. Не припинили знущатися навiть коли хлопця виписали з лiкарнi, де вiн пiсля побиття пробув два тижнi.

“Вiн просто говорить, що все що я не зроблю – все не так. Все пiднiмається на глум. То не зловив м’яч, то ще щось. Минулого тижня ми змушенi були залишати всi свої справи i їхати забирати його зi школи, тому що один з хлопчикiв вдарив його в щелепу”, – згадує батько постраждалого хлопця Василь Хрипта.

Однак педагоги заперечують, що цькування школяра триває.

“Вони весь час пiд контролем. Щоб сказати, що якiсь проявляються негативнi емоцiї у класi – нi. Учнi спiлкуються”, – запевняє Наталiя Смелiк.

Класна керiвниця зiзнається: помiчала агресивне ставлення дiтей до однокласника ще до побиття. Каже, просила школярiв це припинити, привертала психолога i повiдомляла батькам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дива не сталося: у Кропивницькому померла дитина, яку збив нетверезий водiй

А ось мама одного з хлопцiв, якi побили Михайла, винним в тривалому конфлiктi вважає саме потерпiлого. Хоча i свого сина, запевняє, за бiйку покарала.

“Син говорив, що вiн до них постiйно перший лiз. Ну, а вони з хлопцями зiбралися вже, їм набридло. Скiльки дiти вiд нього страждають! Це ж не тiльки моя дитина”, – каже мати учасника бiйки Катерина Скляр.

У селi тiльки одна школа з одним шостим класом. Тому перевести Михайла до iншого колективу батьки не можуть. Сподiваються лише на покарання кривдникiв.

На Кiровоградщинi школяр потрапив до лікарні через бійку з однолітками
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований