02 липня 2020, четвер

На Кіровоградщині школярі прийняли участь у акції «Сортуй заради майбутнього» (ФОТО)

Вже третій рік поспіль НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-гімназія» розвивається ідея сортування сміття, нині вона  перетворилася в соціально-екологічний проект «Європейська ЕКО-школа». 

Про це повідомляє Komora.info, інформує Златопіль.

26-27 лютого  2019 року за ініціативою вихованців Євроклубу була проведена акція «Сортуй заради майбутнього» в рамках проекту «Європейська ЕКО-школа».

Найактивнішими учасниками акції стали учні 2-В, 5-Б, 5-В та 7-В класу, які зібрали найбільшу кількість відходів у певній категорії та були нагороджені еко-грамотами від Євроклубу «Look Inside».

Учні разом з вчителями довго йшли до того, щоб привчити себе до правильної утилізації таких відходів як: використані пластикові ручки, батарейки, пластикові кришечки від пляшок та макулатура.

Декілька років поспіль Євроклуб «Look Inside» представляв проект «Європейська ЕКО-школа» на Обласному ярмарку проектів і кожен раз виборював перемогу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині під час пожежі врятовано дитину та трьох дорослих (ФОТО)

В листопаді 2018 року вчергове  було подано проект на обласний грантовий конкурс від Молодіжного Банку Ініціатив Кіровоградщини і вихованці НВК ввійшли у п’ятірку переможців. Результатом стало отримання гранту на розвиток проекту, в результаті чого у вестибюлі школи з’явилися пластикові баки для сортування сміття, які учні, батьки і вчителі охоче використовують за призначенням.

На Кіровоградщині школярі прийняли участь у акції «Сортуй заради майбутнього» (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований