19 січня 2021, вівторок

На Кiровоградщинi сiльська голова дозволила незаконно рубати дерева (ФОТО)

Про пiдозру повiдомили колишньому головi однiєї iз сiльських рад Олександрiйського району.

Про це повiдомляє пресслужба прокуратури Кiровоградщини, iнформує Златопiль.

Як встановили слiдчi, колишнiй голова сiльради, з метою отримання неправомiрної вигоди мiсцевим пiдприємцем, вийшла за межi своїх повноважень, видала дозвiл на санiтарну чистку лiсопосадки без належного обґрунтування цiєї потреби та умисно не вказала кiлькiсних та якiсних характеристик дерев, якi пiдлягали чистцi, чим фактично дозволила пiдприємцю здiйснювати вирубку будь-яких дерев на зазначенiй дiлянцi. Правоохороннi органи  припинили незаконну порубку дерев в лiсосмузi, коли та була у самому розпалi.

За допомогою найманої сили, мiсцевий пiдприємець  встиг знищити 44 дерева. Вiдповiдно до висновку судово-економiчної експертизи розмiр заподiяних державi збиткiв складає 226 тис грн.

На пiдставi зiбраних у кримiнальному провадженнi доказiв, сiльському головi повiдомлено про пiдозру за  ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, тобто умисному з метою отримання неправомiрної вигоди для iншої фiзичної особи, використаннi службовою особою службового становища всупереч iнтересам служби, що завдало iстотної шкоди охоронюваним законом iнтересам держави) Кримiнального кодексу України.

Триває досудове розслiдування, яке здiйснюють слiдчi  СУ ГУНП в Кiровоградськiй областi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi помер хворий на коронавiрус чоловiк

На Кiровоградщинi сiльська голова дозволила незаконно рубати дерева (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований