22 серпня 2019, четвер

На Кіровоградщині старшокласники будують місто на деревах

Перший дерев`яний  будиночок, всередині якого росте справжне  сорокарічне  дерево, з`явився  в міському парку Малої Виски, що на Кіровоградщині.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Це один з трьох таких будиночків, які планується тут встановити в рамках реалізації молодіжного проекту  “Місто  на  деревах”, що  передбачає створення   комунікативного  майданчика  для  молоді .

А створила проект, виграла  його і реалізує при допомозі  міжнародних партнерів,  дорослих наставників   і міської влади команда “Шейк” із міської гімназії – лідери громадських ініціатив у місті. Захищали проект в Україні, змагаючись  з десятком  таких же  креативних команд,   а за досвідом, уже  як  переможці, їздили аж  у Литву!  Мають гімназисти і суттєву  підтримку міської влади, яка  виділила  проекту-переможцю  50 тис.грн. Ще 30 тисяч –  це  кошти благодійників.

 До речі,  одна з  ініціатив  цієї  команди  уже є в міському парку – це майданчик для вигулу собак, тепер же будується  і  таке  собі  “містечко  на деревах” для  людей.

Як розповіла  наставник  команди , викладач гімназії Наталя  Крячко, проект “Місто на деревах” являє собою комплекс будиночків, за задумом їх має бути три – для читання, спілкування та арт (для занять мистецтвом).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині призначили директoрів спеціальних шкіл

– Презентація відбудеться 22 грудня. Нині тривають роботи по оздобленню першого  будиночка. За задумом там мають бути теплова зона, де можна скуштувати чай чи каву, музична зона, відео зона та фотозона,та ще, можливо,  цікаві інсталяції. Якщо все  вдасться, розраховуємо також на  wi-fi зони, а ще-   ілюмінації.,-  поділилась   планами   модератор  проекту “Місто  на  деревах”  Наталя  Крячко.

На Кіровоградщині старшокласники будують місто на деревах
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований